16 listopada 2013

Kalejdoskop czasu > vol. 2


Przy okazji ostatniego pobytu znalazłem chwil kilka na "pstryknięcie" kilku ujęć z przeszłości. Czyli odsłona druga naszego wehikułu czasu. 


Archiwalna fotka z większej odległości. Dzisiaj za plecami trzcina i krzaczory, z tego względu brak odejścia i kadr jedynie podobny. Po prawej w krzakach czai się dom z drugiego planu fotki archiwalnej. Kiedy liście opadną, może będzie lepiej widoczny?


Otoczenie bogatsze o szopę, garaże i ganek przed wejściem, ale dom i stodoła te same.
 ...drugie ujęcie.

Domostwo z drugiego planu archiwalnego zdjęcia.

 ...drugie ujęcie.5 komentarzy:

 1. Trafiłam (jak zwykle ;)) przypadkiem, ale nie mogę sobie odmówić przyjemności dodania do ulubionych... chce się tu wracać i czytać, czytać, czytać! Nie mówiąc już o oglądaniu fotografii - tych starych i tych nowych - bo dla mnie to podstawa :D

  Staruszek jest przepiękny! Zazdroszczę, podziwiam i cieszę się ogromnie, że są tacy ludzie (jak Wy) na świecie. Dużo szczęścia i powodzenia życzę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy za ciepłe słowo i dobrą myśl, bo kiedy przyjdzie zwątpienie to będzie się czym pokrzepić :)

   wszystkiego najlepszego Karolko!

   Usuń
 2. Odezwij się na timetraveler_15@wp.pl. Mam sporo ciekawych informacji, jestem stąd.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne są te zestawienia "wczoraj i dziś" ;) Przeczytałam o Waszych początkach i muszę przyznać, że Wasz staruszek, chociaż młodziak przy naszym ponad 150-latku, to w stanie chyba zbliżonym... niestety. Mnóstwo [racy przed Wami, ale podołacie, bo to wciąga i dodaje sił ;)
  Pozdrawiamy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W waszym jak widać da się zamieszkać, w spartańskich warunkach, ale jednak. W naszym mieszka tylko wiatr :(

   Usuń