2 sierpnia 2014

Nowy fachowiec

Od jakiegoś czasu mamy lokatora, który z upodobaniem bieli nam kominowy kikut. Początkowo przymierzał się do słupa elektrycznego i jak mówi sąsiad próbował nawet znosić nań badyle. Coś mu jednak budowa nie szła i zamiast budowlańcem elektrykiem postanowił zostać kominiarzem. 
6 komentarzy:

 1. No to będziecie mieli własnego BOĆKA :-))))Pozdrowionka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na to się zanosi, problem w tym że komin będzie nam potrzebny :))))) Chyba będę musiał wystawić mu jakiś słup na podmianę. W tym roku młode boćki właśnie opuszczają gniazda, więc mam trochę czasu. Dzisiaj przyprowadził nażeczoną na oględziny, chyba się spdobało.

   Usuń
 2. Piękny, musicie szybko zaproponować mu miejsce dobre dla niego i dla Was.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakiś czas temu podczas koszenia złorzeczyłem na Panów z energetyki że korzystając z opuszczonej posesji porzucili na mojej posesji w trawie stary betonowy słup elektryczny... czyli śmieć którego nie chciało im się posprzątać. Teraz chyba go postawię dla boćka, ino muszę się zastanowić nad miejscem dobrym dla ptasiora i dla nas.

   Usuń
 3. Ma już jakieś imię?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie chciał się przedstawić :)
   To może jakieś propozycje? Mamy nagrody dla wszystkich którzy wpiszą propozycję imienia i będą chcieli otrzymać fajną, papierową mapę borów dolnośląskich.
   Czekamy na propozycje.

   Usuń